Transport z Chin – ShipHub

ShipHub.pl

Duże różnice w ofertach spedytorów, częste zmiany stawek oraz niejasne umowy i przepisy to częste problemy, na jakie skarżą się osoby korzystające z usług transportowych. Dlatego, eksperci ChinskiegoRaportu postanowili wyjść naprzeciw tym problemom i stworzyli innowacyjny portal – ShipHub.

ShipHub to platforma pozwalająca zmniejszyć koszty transportu. Pozwala oszczędzić czas, bo dzięki serwisowi nie musisz już kontaktować się z każdym ze spedytorów z osobna. Otrzymujesz przygotowane indywidualnie dla ciebie oferty od sprawdzonych przez nas firm spedycyjnych.

Jak to działa? Nie ma nic prostszego. Wystarczy zalogować się na stronę ShipHub.pl i wypełnić prosty formularz. W nim należy zawrzeć informację m.in. o tym, co chce się przetransportować, podać miejsce załadunku, miejsce docelowe, określić środek transportu (morski, kolejowy, drogowy i lotniczy) oraz określić rodzaj załadunku (FCL, czy LCL). Następnie czekasz na oferty spedytorów na swoje zapytanie i wybierasz ofertę, która jest dla ciebie najkorzystniejsza.

Wszystkie wyceny na transport z każdego zakątka świata masz w przejrzystym i intuicyjnym panelu. Co więcej, serwis ShipHub jest całkowicie darmowy.